KRAKOW KNIGHTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-04-20 17:24:15

Sebo

gracz

1947668
Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 241
Punktów :   

Tigers Vs Miners

To jak ustawka i jedziemy razem ? czy spotykamy sie na miejscu ?

btw dzis dostalem smsa od znamira bo tigersi chodza po rynkq w sprzecie i roznosza ulotki ;p


CB/WR #89
Ilosc TD's :2 (liczona od niedawna ;p)
Ilosc Yardow przebiegnietych ( w nflu to sie nazywa chyba pass ) : nikt statystyk nie robi
Ilosc zlaman, wiekszych urazow : 0

Offline

 

#2 2007-04-20 18:47:28

Znamir

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-11-01
Posty: 496
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

No, fajną minę miała jakaś laska co z nimi chodziła, jak mi chciała wcisnąć ulotkę i spytałem czy znowu będzie 58-0

BTW:
Artykuł w dzisiejszym Dzienniku Polskim. Parę razy wybuchnąłem śmiechem w trakcie czytania

Będzie rewanż?
Futbol amerykański po raz pierwszy w Krakowie

Jutrzejszym meczem z drużyną Silesia Miners zawodnicy Kraków Tigers zainaugurują rozgrywki Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Będzie to historyczny pierwszy ligowy mecz podwawelskiego zespołu.
Football amerykański to mało znana w Polsce dyscyplina, ale zyskująca coraz większą popularność. Dość powiedzieć, że w Krakowie są już dwie drużyny. Oprócz "Tygrysów" są i "Rycerze" (Knights), którzy jednak nie zdecydowali się na start w lidze w tym roku. W sobotę (początek o godz. 12. na Błoniach na stadionie Juvenii) będzie się można przekonać czym pasjonują się miliony Amerykanów.
- Na pierwszy rzut oka dyscyplina ta może się wydawać brutalna i strasznie trudna do zrozumienia, ale to pozory. Widzom, którzy przyjdą na nasz mecz, będziemy wszystko wyjaśniać fachowym komentarzem. Jak zobaczą, to przekonają się, że tu decyduje taktyka, a nie siła. To bardzo widowiskowy sport, przy którym można się dobrze bawić. We Wrocławiu na spotkania przychodzi po trzy tysiące widzów - mówi główny pomysłodawca powstania drużyny i trener "Tygrysów" Michał Truszkowski.
O co chodzi w futbolu amerykańskim? W trakcie 4 prób drużyna atakująca musi przejść 10 jardów (około 9,1 metra). Jeśli jej się to nie uda, przechodzi do obrony. Reżyserem gry jest rozgrywający (quarterback), który decyduje, jak zagrać piłkę: czy będzie to rzut do wybiegającego za obronę rywali zawodnika, czy przekazanie piłki szybkiemu graczowi, który będzie się starał zwieść rywali. To właśnie akcje biegowe mają stać się wizytówką krakowian.
- Mamy dobrego quarterbacka - Johna Skulskiego. Grał kiedyś w USA, a ja go odnalazłem w Krakowie. Jego zmiennikiem będzie Bartosz Wardęga. Jest jeszcze kilku zawodników, którzy mogą zostać gwiazdami ligi - zapewnia trener.
Krakowianie wystąpią w Dywizji Centralnej, a ich rywalami (mecz rewanż) będą Silesia Miners i mistrz Polski Warsaw Eagles. Ponadto zmierzą się jednokrotnie z Łódź Fireballs i Husaria Szczecin i w sumie rozegrają 6 spotkań. Do fazy play off awansują zwycięzcy trzech grup oraz drużyna z drugiego miejsca - z najlepszym dorobkiem. Tigers liczą na awans do fazy pucharowej, a ich plany zweryfikuje już pierwszy mecz, który zapowiada się szczególnie ciekawie. Z katowickimi "Górnikami" krakowianie przegrali kilka tygodni temu w sparingu aż 0-58. Teraz zapowiadają rewanż. - Mogę zapewnić, że taki wynik już się nie powtórzy. Wiemy, co było nie tak i błędy zostaną wyeliminowane. Liczymy na zwycięstwo - mówi trener Truszkowski.

Ostatnio edytowany przez Dario (2007-04-20 20:14:53)


This is my football. There are many like it, but this one is MINE.
My football is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
My football without me is useless. Without my football, I am useless...

Offline

 

#3 2007-04-20 22:11:26

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

faza pucharowa hehe przynajmniej napisali że nie są jedynie co do jutra ja jade tam ok 11 w koszulce wiadomo do jutra


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

#4 2007-04-20 22:38:01

Kenet

gracz

Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 254
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Mnie nie bedzie!


Football is, after all, a wonderful way to get rid of your aggressions without going to jail for it.

Offline

 

#5 2007-04-20 23:00:47

Sebo

gracz

1947668
Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 241
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Lodz Fireballs ;| eh to juz najlepiej bedzie jak sie wszysscy spotkamy na miejscu...pzdr i do zobaczenia na trybunach


CB/WR #89
Ilosc TD's :2 (liczona od niedawna ;p)
Ilosc Yardow przebiegnietych ( w nflu to sie nazywa chyba pass ) : nikt statystyk nie robi
Ilosc zlaman, wiekszych urazow : 0

Offline

 

#6 2007-04-20 23:29:22

Teddy

gracz

1981773
Skąd: Kraków (NH)
Zarejestrowany: 2006-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Do zobaczenia na meczu


POLONIA KRAKÓW "KNIGHTS" player

Offline

 

#7 2007-04-21 17:19:37

Szakal

gracz

Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 214
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

dobry mecz , ale dla mnie troche jednostronny ... i piwo mogło by byc lepsze :]    6:50  Tigers - Miners i w typerku bedzie tylko 1 pkt


Rugby to bestialska gra, w którą grają dżentelmeni, piłka nożna to dżentelmeńska gra, w którą grają bestie. Futbol to bestialska gra, w którą grają bestie.
Henry Blaha

Offline

 

#8 2007-04-21 22:18:57

PAKO

gracz

2648027
Skąd: NOWA HUTA
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 316
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

no smiesznie było;p  zwłaszcza te 50 letnie czidliderki


NASZYM HERBEM RYCERZ JEST,  O TYM CAŁA POLSKA WIE, ZE CZERWONA ARMIA TA, TO RYCERZE Z KRAKOWA    futbol jest wspaniałym sposobem na to, żeby wyładować agresję i nie pójść za to do więzienia.

Offline

 

#9 2007-04-21 22:42:52

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

nie no było tam pare młodych siostra ich trenera i jakieś tam (3-4), ale to była amatorszczyzna totalna ... może by się te z 11Lo zgodziły nas na meczu wspierać


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

#10 2007-04-21 22:49:25

Sebo

gracz

1947668
Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 241
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

znam tam kilka czirliderek ;p mam z nimi francuski
jak by sie pogadalo toi by sie zgodzily ;] a babka ktora sie nimi opiekuje jest dosyc mila i by tez sie zgodzila ;]


CB/WR #89
Ilosc TD's :2 (liczona od niedawna ;p)
Ilosc Yardow przebiegnietych ( w nflu to sie nazywa chyba pass ) : nikt statystyk nie robi
Ilosc zlaman, wiekszych urazow : 0

Offline

 

#11 2007-04-21 22:56:24

Znamir

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-11-01
Posty: 496
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Aha, panowie jedna sprawa jeżeli chodzi o czirliderki. Ja wiem, że większość z nas jest w miarę odpowiedzialna, ale mimo wszystko dziewczyny muszą mieć powyżej 15 lat. Chodzi o to żeby później w razie gdyby jednak ktoś się okazał niezbyt odpowiedzialny nie było jakichś jazd z policją i prokuraturą.


This is my football. There are many like it, but this one is MINE.
My football is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
My football without me is useless. Without my football, I am useless...

Offline

 

#12 2007-04-21 23:04:59

Szakal

gracz

Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 214
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Darek o co Ty Nas podejrzewasz :> ?? a cherleederki  pewnie by Sie zgodziły na 100 % , darmowy trening horeografi przed publika , to by im tylko na korzysc wyszło, same powinny Sie tym zainteresowac, bo wiadomo ze to pójdzie w "świat".


Rugby to bestialska gra, w którą grają dżentelmeni, piłka nożna to dżentelmeńska gra, w którą grają bestie. Futbol to bestialska gra, w którą grają bestie.
Henry Blaha

Offline

 

#13 2007-04-21 23:44:01

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Darek mówisz do nas a tam sam pewnie Ci się marzy taka młoda 18 letnia kobieta


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

#14 2007-04-21 23:52:59

Znamir

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-11-01
Posty: 496
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

yellow napisał:

Darek mówisz do nas a tam sam pewnie Ci się marzy taka młoda 18 letnia kobieta

Za kogo Ty mnie masz Marcinie?



18-tki to już stare są


This is my football. There are many like it, but this one is MINE.
My football is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
My football without me is useless. Without my football, I am useless...

Offline

 

#15 2007-04-22 00:09:47

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: Tigers Vs Miners

Hehe nie w modzie , ale i tak na wyjazdy nie jeżdżą z nami


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Passau kartki na 40 urodziny integracyjna.info.pl