KRAKOW KNIGHTS


#1 2008-02-06 00:56:59

PAKO

gracz

2648027
Skąd: NOWA HUTA
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 316
Punktów :   

DZIENIK POLSKI

Rycerze Nowej Huty

 

(zdiecia nie wkleje bo nie umiem ale powiem wam ze na nim byłem oczywiście JA:D)

Kraków Knights to drugi - obok drużyny Tigers - zespół spod Wawelu, który w tym sezonie wystąpi w rozgrywkach Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. "Rycerze" w odróżnieniu od lokalnego rywala zagrają w II lidze.

PLFA II decyzją związku skupiać będzie wszystkie nowe drużyny, które zgłosiły akces do ogólnopolskich rozgrywek. Knights istnieją od półtora roku, zespół powstał przy klubie Polonia, ale teraz są oddzielnym podmiotem (Polonia zajmuje się głównie pracą z młodzieżą). W poprzednim sezonie drużyna nie zdecydowała się jednak na występy w lidze.

- Nie chcieliśmy bez przygotowań przystąpić do gry, bo pewnie byśmy wszystkie mecze przegrali. Mocno przepracowaliśmy ten rok i teraz jesteśmy gotowi, choć na pewno brakuje nam jeszcze doświadczenia - mówi trener Bartosz Zbroja. - Naszym celem będzie wywalczenie awansu do pierwszej ligi. Zdobędzie go zwycięzca, drugi zespół zagra w barażu. Wierzę, że nam się uda być jedną z tych drużyn.

Knights działają w Nowej Hucie, w klubowych barwach występują głównie zawodnicy z tej dzielnicy. Zespół, mimo iż nie wystartował w rozgrywkach ligowych, ma już kadrowicza. Karol Andrzejewski wystąpił w młodzieżowej reprezentacji kraju podczas meczu z Żubrami Mińsk, który odbył się Krakowie. Oprócz niego jest kilku innych zdolnych graczy. - Nie jesteśmy mocni fizycznie, dlatego stawiać będziemy głównie na szybkość. Mamy niezłą obronę. Podczas meczu z Białystokiem Lowlanders, który prawdopodobnie będzie jednym z naszych rywali w lidze, przez pierwszą połowę rywale nie zdobyli w ataku nawet jardu. Dopiero kilka błędów indywidualnych w drugiej połowie zdecydowało o porażce. Z wicemistrzem Polski Silesią Miners przegraliśmy 13-48, ale po przyzwoitej grze - mówi Zbroja.

Kibice pod Wawelem nadal czekają na konfrontację dwóch krakowskich zespołów. Na razie jednak "Tygrysy" i "Rycerze" raczej się omijają. Nie będzie takiej możliwości, jeśli za rok obie drużyny zagrają w jednej lidze.

- Musimy brać przykład z Wrocławia. Tam są dwa mocne kluby Devils i The Crew, które grają w I lidze. Myślę, że podobnie będzie wkrótce w Krakowie. Za dwa, trzy lata oba nasze zespoły powinny liczyć się w kraju.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie zespół będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza (trenuje na os. Teatralnym). W grę wchodzą m.in. boiska Wandy i Krakusa. Liga ma ruszyć w kwietniu.

Tekst i fot. (ART)[imgl][/imgl]

Ostatnio edytowany przez PAKO (2008-02-06 00:58:40)


NASZYM HERBEM RYCERZ JEST,  O TYM CAŁA POLSKA WIE, ZE CZERWONA ARMIA TA, TO RYCERZE Z KRAKOWA    futbol jest wspaniałym sposobem na to, żeby wyładować agresję i nie pójść za to do więzienia.

Offline

 

#2 2008-02-06 10:41:58

Sebo

gracz

1947668
Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 241
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

to jak juz cos to wsadz na serwer http://imageshack.us/ i podaj linka


CB/WR #89
Ilosc TD's :2 (liczona od niedawna ;p)
Ilosc Yardow przebiegnietych ( w nflu to sie nazywa chyba pass ) : nikt statystyk nie robi
Ilosc zlaman, wiekszych urazow : 0

Offline

 

#3 2008-02-06 12:07:17

PAKO

gracz

2648027
Skąd: NOWA HUTA
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 316
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

trzeba było kupić gazetę;p


NASZYM HERBEM RYCERZ JEST,  O TYM CAŁA POLSKA WIE, ZE CZERWONA ARMIA TA, TO RYCERZE Z KRAKOWA    futbol jest wspaniałym sposobem na to, żeby wyładować agresję i nie pójść za to do więzienia.

Offline

 

#4 2008-02-06 14:54:50

GRUBYYy

gracz

4191959
Skąd: Krk N-H
Zarejestrowany: 2006-08-24
Posty: 245
Punktów :   
WWW

Re: DZIENIK POLSKI

Pako DzieNNik A nie Dzienik


"Jedyne miejsce, w którym możesz wygrać mecz futbolu, to boisko, jedyne miejsce, gdzie możesz go przegrać, to twoje serce" Darrell Royal, jeden z najskuteczniejszych trenerów

Offline

 

#5 2008-02-06 15:16:21

Kenet

gracz

Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 254
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

ja widzialem


Football is, after all, a wonderful way to get rid of your aggressions without going to jail for it.

Offline

 

#6 2008-02-06 22:48:05

MAZI

gracz

status 5098471
8209981
Skąd: Zielonki
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 120
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2 … 50/50.html   panowie troche wlasnej inicjatywy ;P


Latanie jest największą przyjemnością w życiu i nie trzeba rospinać rozporka ;P          \  /
                                                                                                                   .____o('')o____.
                                                                                                                           ''    ''

Offline

 

#7 2008-02-06 23:17:46

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

Chce ktoś skan to pisać szkoda że Bartek nie mówił i jak dla mnie brakuje jeszcze jednego kadrowicza przecież też grał i nawet prawie cały mecz ciekawe z jakiej przyczyny wynikł ten błąd ??


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

#8 2008-02-07 10:12:58

Radek

gracz

3933493
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 37
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

Na tamtym meczu Gruby chyba zagral nawet wiecej niz Czarny, bo jesli dobrze pamietam to Gruby byl caly w  blocie a Czarny jak czysty przyszedl taki poszedl

Ostatnio edytowany przez Radek (2008-02-07 10:13:28)

Offline

 

#9 2008-02-07 14:43:35

Zbroja

Administrator

2267916
Zarejestrowany: 2006-07-16
Posty: 447
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

Ja z gościem rozmawiałe ponad 30 minut a on wybrał sobie z tego co chciał i część żeczy po prostu napisał. Ja wspomniałem o jednym i drugim. A tak wogóle to dobrze ze został napisany taki artykuł bo był na ostatniej stronie w górnym rogu czyli bardzo dobre miejsce w gazecie. A o terminie to sam nie wiedziałem bo gadałem z gościem w piątek a artykuł był we wtorek


Sacrifice- to some, it is just a word, to others it is a code
What matters is the team.
He's willing to live for the team, to fight for the team, to die for the team.
KRAKÓW KNIGHTS

Offline

 

#10 2008-02-07 15:53:56

GRUBYYy

gracz

4191959
Skąd: Krk N-H
Zarejestrowany: 2006-08-24
Posty: 245
Punktów :   
WWW

Re: DZIENIK POLSKI

A ja ma we Chu** czy napisali że grałem w kadrze czy nie ja wiem że grałem i kto miał się dowiedzieć do tej pory to wie a mie to jakoś strasznie nie boli że o mnie nie napisali


"Jedyne miejsce, w którym możesz wygrać mecz futbolu, to boisko, jedyne miejsce, gdzie możesz go przegrać, to twoje serce" Darrell Royal, jeden z najskuteczniejszych trenerów

Offline

 

#11 2008-02-07 18:08:09

Znamir

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-11-01
Posty: 496
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

A Czarny to sobie pewnie w CV wpisze, że jest w Kadrze Polski i nawet w gazecie o nim było


This is my football. There are many like it, but this one is MINE.
My football is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
My football without me is useless. Without my football, I am useless...

Offline

 

#12 2008-02-07 19:30:16

MAZI

gracz

status 5098471
8209981
Skąd: Zielonki
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 120
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

hue hue hue xD Pewnie pytają go jaki zawód ?? - mhhm hram w kadrze Polski... xD


Latanie jest największą przyjemnością w życiu i nie trzeba rospinać rozporka ;P          \  /
                                                                                                                   .____o('')o____.
                                                                                                                           ''    ''

Offline

 

#13 2008-02-07 23:00:27

peter

gracz

Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 62
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

artykuł mi mój wujek pokazał. a śmiać mi sie chciało, że o Grubym nic nie wspomnieli. może Bartek specjalnie o nim nie wspomniał

Offline

 

#14 2008-02-08 08:16:41

Zbroja

Administrator

2267916
Zarejestrowany: 2006-07-16
Posty: 447
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

Naprawde nie ma powodu dlaczego miałbym pominąć jakiegoś zawodnika. Po drugie gruby jest młody jeszcze zdążą o nim pisać a karol już bliżej emerytury to ma mniej czasu :-]


Sacrifice- to some, it is just a word, to others it is a code
What matters is the team.
He's willing to live for the team, to fight for the team, to die for the team.
KRAKÓW KNIGHTS

Offline

 

#15 2008-02-08 17:14:47

peter

gracz

Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 62
Punktów :   

Re: DZIENIK POLSKI

następnym razem poproś o autoryzacje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl