KRAKOW KNIGHTS


#1 2008-03-09 22:22:53

Zbroja

Administrator

2267916
Zarejestrowany: 2006-07-16
Posty: 447
Punktów :   

mecz z Devils

Panowie mecz jaki był każdy widział.
Co do tego co napewno nie wyszło to musimy ostro potrenować powstrzymywanie biegów na zewnątrz
To nam nie wychodziło i po każdej takiej akcji devils mieli 1st down i w 4 kwarcie grali to samo aż do znudzenia. Co do ofensywy to po mówiąc prawde nie istniałą Akcje które nam wychodziły to REVERS, OPTIONS oraz którtkie podania (ale i tak szybko zostawaliśmy powstrzymywani )
Cieszy mnie że większość podań byłą łąpana.
CB dużo lepiej niż w BIałym ale wciąż brak porozumienia na linii CB FS.

Mam też kilka zmian do akcji z playbook'a.
Bez wątpienia mecz został przegrany ale przynajmniej dla mnie jako trenera przyniusł bardzo dużo wiadomości o stanie przygotowań. Nastąpi kilka zmian pozycji ale nie dużo.

Szkoda że przez bardzo siłową gre nie do końca sprawdziłem kilku mniej fizycznych zawodników.


Sacrifice- to some, it is just a word, to others it is a code
What matters is the team.
He's willing to live for the team, to fight for the team, to die for the team.
KRAKÓW KNIGHTS

Offline

 

#2 2008-03-09 22:37:36

PAKO

gracz

2648027
Skąd: NOWA HUTA
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 316
Punktów :   

Re: mecz z Devils

mysle ze gdyby nie dobre bloki TE i HB ktury wazył 112kilo biegi na zewnątrz były by powtrzymywane naszczescie takich chłopów niemają steelersi i łódz  mysle ze SS powini stac bardziej na zewnątrz i jak jest akcja run to brac RB bardziej na zewnątrz i jesli nawet ss go niepowstrzyma RB bedzie zmuszony biegnąc koło srotka a wtedy dostanie bułke od liniowych i LB


NASZYM HERBEM RYCERZ JEST,  O TYM CAŁA POLSKA WIE, ZE CZERWONA ARMIA TA, TO RYCERZE Z KRAKOWA    futbol jest wspaniałym sposobem na to, żeby wyładować agresję i nie pójść za to do więzienia.

Offline

 

#3 2008-03-10 08:40:58

Zbroja

Administrator

2267916
Zarejestrowany: 2006-07-16
Posty: 447
Punktów :   

Re: mecz z Devils

Swobodnie LB i SS mogą stanąć bardziej na zewnątrz bo środkiem nawet devils nie dawali rade tym bardziej Stel. i Torpedy Dodatkowo  ani jedna kacja Pass nie była rzucona środkiem.
Co do meczy w Będzinie musimy mocno popracować nad  obroną akcji podaniowych bo takich w szczególności dużo było ze strony torped. I przez takie akcje możemy przegrać ten mecz.


Sacrifice- to some, it is just a word, to others it is a code
What matters is the team.
He's willing to live for the team, to fight for the team, to die for the team.
KRAKÓW KNIGHTS

Offline

 

#4 2008-03-10 11:32:24

DK

gracz

Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 29
Punktów :   

Re: mecz z Devils

Powiem szczerze ze Łódź miała wsumie ze 2 wyróżniających sie zawodników jezeli sie ich dobrze zneutralizuje to na moje oko damy rade o ile ofensywe poprawimy bo jakos te przyłożenia trzeba zdobywać żeby wygrywać

Offline

 

#5 2008-03-10 13:56:57

PAKO

gracz

2648027
Skąd: NOWA HUTA
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 316
Punktów :   

Re: mecz z Devils

chłopie przt tej lini defensywy torped Marcin bedzie wchodził jak w masełko   a ja gruby stanie jako FB to juz wogule:D
dobre bloki przy kikof i czarny ma TD
jedynie mocno trzeba uwazac na numery 88 przy obu druzynach

Ostatnio edytowany przez PAKO (2008-03-10 13:58:02)


NASZYM HERBEM RYCERZ JEST,  O TYM CAŁA POLSKA WIE, ZE CZERWONA ARMIA TA, TO RYCERZE Z KRAKOWA    futbol jest wspaniałym sposobem na to, żeby wyładować agresję i nie pójść za to do więzienia.

Offline

 

#6 2008-03-10 14:35:39

Znamir

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-11-01
Posty: 496
Punktów :   

Re: mecz z Devils

Do meczy z obiema ekipami jest naprawdę sporo czasu i najgorsze co moglibyśmy zrobić to wyjść na mecz lekceważąc przeciwnika. Według stanu na wczoraj raczej na pewno pokonalibyśmy obie ekipy, ale co będzie za miesiąc czy za dwa nie możemy być pewni.


This is my football. There are many like it, but this one is MINE.
My football is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
My football without me is useless. Without my football, I am useless...

Offline

 

#7 2008-03-10 16:15:45

PAKO

gracz

2648027
Skąd: NOWA HUTA
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 316
Punktów :   

Re: mecz z Devils

ja nielekcewaze ale uwazam ze powinismy zrobic znimi to co devils z nami


NASZYM HERBEM RYCERZ JEST,  O TYM CAŁA POLSKA WIE, ZE CZERWONA ARMIA TA, TO RYCERZE Z KRAKOWA    futbol jest wspaniałym sposobem na to, żeby wyładować agresję i nie pójść za to do więzienia.

Offline

 

#8 2008-03-10 16:43:55

PaBLo18

gracz

5483580
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 73
Punktów :   

Re: mecz z Devils

musimy wierzyć  że nam sie uda ich ograć


KrAkÓw KnIGhTs

Offline

 

#9 2008-03-10 17:03:07

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: mecz z Devils

Na pewno w tej chwili my jesteśmy faworytami doświadczenie itp itd no ale Damian dobrze napisał jakoś trzeba zdobyć TD i również Pako jak Gruby by biegał jako FB to nawet z devils byśmy pobiegali coś więcej co do biegów devils no ich RB 110kg to ciężko było ale najgorsi byli 2-3 blokujących przed nim mam nadzieje ze przez ten miesiąc te bloki będziemy robili o niebo lepsze trochę offens defens i raczej 2 plfa będzie czuło taki strach jak większość z nas przed devils chodź oni byli tacy jak by tylko bardziej ograni i pewnie siebie a strach paraliżuje do boju


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenie-weselne.eu forum fishingsuperstars promuj.info.pl