KRAKOW KNIGHTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-04-15 20:38:53

peter

gracz

Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 62
Punktów :   

Re: "Moj pierwszy TD"

ja będę o 17.

Offline

 

#17 2008-04-15 21:19:37

Kenet

gracz

Skąd: NH
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 254
Punktów :   

Re: "Moj pierwszy TD"

Bartek nie zagra napewno bo na noge w szynie, ja tez niestet nie zagram   bo dzis chcieli mnie zostawic w szpitalu z zapaleniem żył ale po USG okazało sie ze zyły w sumie lajtowo ale obrzękjakis mam i przez 10 dni musze zastrzyki brac a kostke i stope to mam przmierzając dwie do siebie... Kurwa jego mac jak pech to pech!! dlatego bylem taki zmulony jak wracalismy bo mialem gorązke od tej nogi a itak mam dalej : /


Football is, after all, a wonderful way to get rid of your aggressions without going to jail for it.

Offline

 

#18 2008-04-15 22:53:24

slawek

gracz

Skąd: Na100Q
Zarejestrowany: 2007-02-02
Posty: 138
Punktów :   

Re: "Moj pierwszy TD"

Kenet Ty się kurwa kuruj a nie wal w chuja bo nigdy tej nogi nie wyleczysz. Jeszcze Ci się jakieś powikłania porobią i będziesz grał dopiero w PLFA I Zdrowiej szybo!

Co do jutra to ja mogę być dopiero o 19 więc zlitujcie się i nie róbcie treningu wcześniej jak o 18:30    naprawdę zależy mi żeby być na podsumowaniu, bo mi nikt go później nie będzie powtarzał


"Jakie jest pojęcie obrony? Odparcie ciosu. Jakaż więc jest jej cecha? Wyczekiwanie na ten cios." Carl von Clausewitz

Offline

 

#19 2008-04-15 23:18:44

Znamir

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-11-01
Posty: 496
Punktów :   

Re: "Moj pierwszy TD"

Kontuzjowani kurować się na mecz z Białymstokiem bo będziecie potrzebni. Na Torpedach i Steelersach powspieracie nas z linii bocznej żeby sobie głupio nie odnowić kontuzji, ale na Lowlanders chcemy was mieć w pełni sił!
Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat, bo i tak o składzie wyjściowym decyduje coach, ale najwyżej się go przekupi żubrówką


This is my football. There are many like it, but this one is MINE.
My football is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
My football without me is useless. Without my football, I am useless...

Offline

 

#20 2008-04-16 00:03:18

yellow

Administrator

Skąd: Kraków-NH
Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 499
Punktów :   

Re: "Moj pierwszy TD"

Tu racje ma Znamir wiadomo jest to raczej najtrudniejszy przeciwnik jak na razie wiec na ten mecz trzeba sie bardzo dobrze przygotować grać w pełnym składzie i w końcu się zrewanżować


IMPOSSIBLE IS NOTHING
Niemożliwe nie istnieje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl